Forum Miłośników Lotnictwa
Forum dla Miłośników Lotnictwa
https://forum.lotnik.org/
Robinson R22 Beta
https://forum.lotnik.org/viewtopic.php?t=247
Strona
2
z
2
Re: Robinson R22 Beta
:
śr cze 24, 2026 10:33 am
autor:
Paweł Kot
Cześć Wojtek poproszę numer telefonu, chciałem pogadać. Mój numer 501102969